Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
Pytanie  KTO ZAJMUJE SIĘ CZYMKOLWIEK TERAZ? Pozostała tylko przyjaźń bo aktywność skończyła się na wyborach. EH życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie - kto w tej przyjaznej gminie zajmuje się odśnieżaniem i utrzymaniem dróg? Tragedia. Na skrzyżowaniu do Kol. Spiczyn już 3 samochody siedziały na płocie. Drogi śliskie nie posypane. Nie mówię tylko o gminnych, bo te nigdy nie były posypane, (dobrze że śnieg rozepchnęli strażaki) ale droga głwóna nr 829 to lodowisko. Rozumiem, że to nie droga gminna, ale chyba władze gminy powinny interweniować o jakieś utrzymanie tej drogi..
nigdy nikt nie posypywał i nie odśnieżał ale nikt nic nie mówił lecz teraz to trxeba po włady pojechać, co za dzicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nikt nie posypywał i nie odśnieżał ale nikt nic nie mówił lecz teraz to trxeba po włady pojechać, co za dzicz
Dzicz to chyba Ty. Czytaj uwaznie a się doczytasz co pisałem. Chodziło o drogę 829 która ma wyższy standard utrzymania. Władza ta czy inna ma swoje obowiązki realizować bo w końcu po coś tu jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gmina szuka firmy do obsługi informatycznej; w tym "info kiosku",  po co ? tam miesiącami nikt nie zajrzy do tego kurnika ! identyczna sytuacja ze stroną spiczyn3D czy tam sobieski 3D, szlak się bawi a gmina płaci ! Kiedy się dowiemy o kosztach funkcjonowania tych informatycznych knotów ? ile jeszcze mamy dokładać do tej szlachty ???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czy ktoś posiada jakieś inormacje związane z powrotem komunikacij publicznej w rejony Stoczek ,Januszówka , Wólka Nowa Obietnica była a komunikacij jak nie było tak nie ma . Powodem pewnie jest zima :) . Na wiosnę przylecą bociany a z nimi komunikacja się pojawi :P .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czy ktoś posiada jakieś inormacje związane z powrotem komunikacij publicznej w rejony Stoczek ,Januszówka , Wólka Nowa Obietnica była a komunikacij jak nie było tak nie ma . Powodem pewnie jest zima :) . Na wiosnę przylecą bociany a z nimi komunikacja się pojawi :P .
miała być też jawność ? a dalej nie wiemy kto co zgłasza w radzie mimo że już ze 3 sesje były, kto jest autorem projektów uchwał kto i jak głosuje dalej ciemnogród 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo widać gmina ma problem ogromny z informacją jednak -choć jak obiecywano na początku głównym założeniem PIAG była poprawa komunikacji pomiędzy mieszkańcami a samorządem gminy. Tak więc przypominam że miezkańcy są żądni wiedzy. Lada dzień miną dwa miesiące od przejęcia władzy przez Panią Wójt, ciekawa jestem czy rozplanowała sobie już w jakiej kolejności i jak będzie spełniać swoje obietnice -które obietnicami niby nie były a porozumieniami społecznymi z mieszkańcami (Jak zaznacza na stronie swojego komitetu.) A i ciekawa jestem co stało się ze stroną komitetu PIAG na facebook'u, dlaczego już nie działa... myślałam że tam będzie można szukać jakiś aktualności... lub chociaż pooglądać zdjęcia ze spotakń Wójciny z ważnymi dyrektorami (byle to byli ci co powinni ;) ) tak jak mieliśmy przyjemność oglądać przed wyborami, a i gdzie się podział wywiad z Panią Wójt który zamieszczony był na stronie PIAG??? Dla przypomnienia:   "Dlaczego zdecydowała się Pani kandydować na Wójta Gminy Spiczyn.     Myślę, jak większość, że przyszedł czas na zmiany. Samorząd ma być dla mieszkańców, nie odwrotnie... ; ...Chcę abyśmy wspólnie podejmowali kluczowe decyzje...   -Co uznaje Pani za największy problem w swojej gminie?   Problemów jest wiele, jak w każdej gminie.   Jednym , z którym borykają się mieszkańcy jest brak komunikacji publicznej.   To poważna bolączka mieszkańców naszej gminy. Kłopot pojawił się kilka miesięcy temu. Ludzie są tym bardzo rozgoryczeni , apelują, piszą pisma i nic. Nie mają czym dojechać do ośrodka zdrowia, banku, miasta powiatowego...       - Jeśli Pani zostanie wójtem , jakie są Pani priorytety.   Nadszedł czas, by Gmina  stała się bardziej przyjazna dla mieszkańców. Chciałabym skupić się na rozbudowie infrastruktury drogowej, utworzyć ścieżki rowerowe , rozwijać agroturystykę i ekoturystykę, wspierać istniejące Stowarzyszenia i Fundacje (pomoc w pisaniu i realizacji projektów), doposażyć straż gminną w nowoczesny sprzęt, by zwiększyć poczucie bezpieczeństwa.  Ponadto planuje informować mieszkańców o inwestycjach i związanych z nimi wydatkach.    - Mała Gmina małe dochody własne, skąd środki na takie inwestycje?   Unia Europejska znów odkręca nam kurek z pieniędzmi , trzeba pomyśleć o konkretnych założeniach , do tej pory projekty na kolektory , oczyszczalnie przydomowe  przeszły nam koło nosa , zostały niedopilnowane. Chcemy to zmienić. Jeśli zajdzie taka potrzeba Gmina zaciągnie kredyt z przeznaczeniem na inwestycje..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przepraszam wywiad znalazłam... ale dla przypomnienia przyda się i tu... nie mniej jednak ciekawi mnie ogromnie czy już jakieś poczynania w spełnianiu obietnic ruszyły.... przydałoby się jakieś miejsce z aktualnościami odnośnie postępów -tak żebyśmy wiedzieli jak się nasza Wójcina stara o to nasze lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć w Urzędzie Wojewódzkim jest już niezła polewka z naszej wójciny. Słyszał ktoś coś...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć nie tylko w urzędzie ... piszę z ogromnym żalem ... (a to niespełna dwa miesiące urzędowania -co będzie za rok ??? )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biada nam z takim Wójtem:-( Jest gorzej niż gorzej. Smutne, bo sam na nią głosowałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest źle,elokwentna,rzeczowa,ma rozeznanie w potrzebach gminy.Może przesada z tymi złotymi "kolcami na paluchach" chyba że to szpadryna?Dobrze rokuje na przyszłość nikt na początku nie jest omnibusem.Wójt najmniej pracuje z Urzędem Wojewódzkim,Pani od śniegu podczas wojewodowania nie zrobiła żadnego spotkania z wójtami.Współpraca z Urzędem Marszałkowskim wskazana i na pewno będzie.CIERPLIWOŚCI!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zgasiła te idiotyczne latarnie pod urzędem, symbol rozrzutności poprzedniego wójta będzie dobrze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest źle,elokwentna,rzeczowa,ma rozeznanie w potrzebach gminy.Może przesada z tymi złotymi "kolcami na paluchach" chyba że to szpadryna?Dobrze rokuje na przyszłość nikt na początku nie jest omnibusem.Wójt najmniej pracuje z Urzędem Wojewódzkim,Pani od śniegu podczas wojewodowania nie zrobiła żadnego spotkania z wójtami.Współpraca z Urzędem Marszałkowskim wskazana i na pewno będzie.CIERPLIWOŚCI!!!!!
jest ,elokwentna,rzeczowa,ma rozeznanie w potrzebach gminy - to na poważnie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie grzeszyła elokwencją podczas przemowy na spotakaniu opłatkowym w szkole.... Jeden wielki dramat -mówię z obserwacji bo tam byłam i słyszałam... o ile życzenia przebiegły w miarę składnie, zapewne wytrenowane przed lustrem, o tyle ta Pani nie potrafiła wyartykułować swoich myśli przyznając dzieciom nagrody w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Tu praca pracą pracowita była i bardzo pracochłonna, no masło maślane. Nikt nie mówi o omnibusie, ale o tym jak jesteśmy reprezentowani na zewnątrz i póki co widać marnie... Ja myślę, że możnaby włożyć trochę więcej pracy aby godnie piastować swoje stanowisko, ale widać stołek objęty to po kiego się starać... Mi osobiście ciężko jest sobie wyobrazić jak ktoś taki ma załatwić cokolwiek, wywalczyć... dlatego czekam na efekty, cierpliwie daję czas, ale już dwa miesiące mijają i co i nic. Po okolicy krąży nieustająca plotka że Wójtowa nic nie wie, nic nie robi, a jak coś już robi to nie tak bo nie zna podstaw, które znać powinna... no nie wiem czy to akurat "dobrze rokuje na przyszłość"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rozumiem to "rozeznanie w potrzebach gminy"  sprawiło że  ustaliła taki harmonogram odbioru śmieci, że blisko dwa miesiące musimy je zbierać. Teraz wypadałoby wywalić jej te śmieci do ogródka - może to ją nauczy myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie DOBRZE -chcieliśta zmian to mata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swojego programu nie realizuje, zmian nie widać! A taka widowiskowa kampania a tu nic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nic? próżnia jest tylko w kosmosie!  a ta szalupa nie płynie...  lecz choć jeszcze nie tonie, to na boki się chybocze i wody powoli nabiera - będzie afera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forum milczy . Czekamy na realizację obietnic .                                                                                 Ja osobiście chciałbym żeby był busy zaczeły jezdzic . Ale wątpie ta obietnica to pustostan i gołosłowie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 93 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...